Ücret ve Yan Haklar

Ücret ve Yan Haklar


ÜCRET VE YAN HAKLAR

Çalışanlarımızın aylık ücreti “net ücret” üzerinden hesaplanmakta, maaş bordroları çalışanlar ile paylaşılmakta, maaşlar her ayın belirlenen gününde çalışanlarımızın banka hesaplarına yatırılmaktadır.

Departman ve pozisyonlarımıza göre ücret araştırması yapılmakta ve bu çerçevede ücret skalası belirlenmektedir.

Çalışma lokasyonlarımıza ulaşım personel servisleri ile sağlanmaktadır.

Tüm lokasyonlarımızdaki çalışanlarımız için yemekhanelerimizde öğle, akşam ve gece yemeği imkanı sunulmaktadır.

Bulundukları il dışında ikamet eden sağlık çalışanlarımız için ücret kesintisi olmaksızın lojman imkanı bulunmaktadır.

Çalışanlarımız ve birinci derece yakınları Ekol Sağlık Grubu hastane ve tıp merkezlerinden ekstra indirim oranlarından faydalanabilmektedir.

Ekol Sağlık Grubu çalışanlarına yönelik eğitim, alışveriş, konaklama ya da yiyecek ve içecek kuruluşları ile yapılan anlaşmalar ile indirimler uygulanmaktadır.

MOTİVASYON YÖNETİMİ

Kişinin en özel gününün doğduğu gün olduğuna olan inancımızla o gün doğan çalışanların doğum günleri, kişiye yönelik kutlama maili şeklinde yöneticileri de bilgilendirilerek gerçekleştirilmektedir.

Evlilik, doğum, vefat gibi duyuru ve bilgilendirmeler tüm çalışanlarla paylaşılmaktadır.

Yıl içerisinde sosyal sorumluluk bilincini geliştirecek sosyal faaliyetler ve sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirilmektedir.

Geleneksel olarak her yıl bahar aylarında tüm çalışanların ve yakınlarının katılımıyla piknik organizasyonu gerçekleştirilmektedir.

Yıl içinde futbol ve bowling turnuvaları gerçekleştirilmektedir.

Bu internet sitesi veri politikalarına uygun çerezler kullanır. Bu internet sitesine bakmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Detaylar için tıklayınız.
x
HEMEN ARA