HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Ekol Sağlık Grubu 7’si profesör 4'ü doçent 59 kişilik hekim kadrosu, deneyimli yardımcı sağlık personeli ve güçlü teknolojik alt yapı hizmetiyle 12 yıldır tanı ve tedavi olanaklarını hastalarına sunmaktadır.
Ekol Sağlık Grubu İzmir’e ve tüm ülkeye uluslararası standartlarda hizmet sunan bir hastane olmak amacıyla yola çıkmıştır. Şu anda KBB, göz, genel cerrahi, dahiliye, ortopedi, üroloji, beyin cerrahisi, estetik ve plastik cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, psikiyatri, nöroloji, göğüs hastalıkları ve diş branşlarında hizmet vermektedir.
ISO ve TUV uluslararası standart belgelerine sahiptir. Yurtdışından birçok hastamız tedavi için Ekol Hastanesini tercih etmektedir.

MİSYONUMUZ

Ekol Sağlık Grubu’nun misyonu; toplumu sağlıklı kılarak yaşam kalitesini yükseltmektir. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini kaliteli, ileri düzeyde ve ekonomik koşullarda halkımıza sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Sağlıkta örnek gösterilen ve tüm ülkeye yayılmış kaliteli sağlık hizmetini teknolojinin en son imkanlarıyla sunmaktır.

Bu internet sitesi veri politikalarına uygun çerezler kullanır. Bu internet sitesine bakmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Detaylar için tıklayınız.
x
HEMEN ARA