Burun Estetiği Fiyatları


Burun estetiği fiyatı neye göre belirlenir? 
En çok yapılan estetik ameliyatlarının başında burun estetiği ameliyatı gelmektedir. Burun estetiği yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu burun estetiği fiyatlarıdır. Burun estetiği ne kadar, kaç para tutar, kaça malolur gibi soruları sosyal medya üzerinden de sıkça almaktayız. 
burun estetiği fiyatları

Bugün bu konuya yanıt vermek istedik. 

Burun ameliyatı ücreti  kişiden kişiye ve kapalı ya da açık olması gibi operasyon tipine göre değişmektedir. Bu nedenle tam ücret  vermek mümkün değildir. Bunun için doktora muayene olmak gerekebilir ya da burun tipinizi fotoğraf ile gösterip bilgi alabilirsiniz. 

Burun estetiği ne kadar? 
Ancak bugün bu ameliyatı yaptırmak yeni bir telefon almaktan, marka bir çantadan, tatile çıkmaktan pahalı değildir. Sabahtan olan ameliyatlarda aynı gün taburcu mümkündür. Aldığınız fiyatın içine hastane masrafları, testler de dahildir. 

Hastanın daha önce bir ameliyat geçmişinin olması ( revize ) ya da hastanın görünümden beklentisine  göre fiyat değişkenlik gösterebilir. 

2021  burun estetiği fiyatları 

2021 yılında burun estetiği fiyatları bir akıllı telefon almaktan ya da iyi bir bilgisayar satın almaktan çok da pahalı değildir. 

Fiyatlar yöntemin açık ya da kapalı olmasına göre ve kişinin burun yapısına göre değişmektedir. 

burun estetiği ne kadar
Maliyetin içine neler dahildir? 

  • Tüm hastane masrafları fiyata dahildir. 
  • Doktor muayenesi
  • Burun estetiği ameliyatı
  • Testler
  • Kontroller
  • Gerekirse 1 gün hastanede kalış
  • size verilen fiyat içine dahildir. 


Sigorta karşılar mı? 
SGK ya da özel sigortalar burun estetiği ameliyatlarını karşılamamaktadır. 
Estetik burun ameliyatları ancak kaza sonucu oluşan deformasyon durumuna bağlı olarak özel sigorta şirketleri  tarafından karşılanabilmektedir. Bu konuda her sigorta şirketinin farklı politakaları vardır. 

Kredi kartı ile ödeme yapılabilir mi? 
Kredi kartı ile ödeme yapılabilir. 2 - 3 taksit ile kredi kartından vade farksız olarak ödeme yapılabilmektedir. 

Ek maliyet bulunuyor mu? 

Tedavi sonrasında ek maliyet bulunmamaktadır. 2 ay kontroller fiyata dahildir. 
Ücreti nasıl öğrenebilirim? 
Bu konuda fiyat almak için bize whatsapp hattımızdan ulaşabilir ya da muayene randevusu alabilirsiniz. Ön görüşmemiz ücretsizdir. Doktor kontrolü ve muayenesi sonrasında fiyat belirlenmektedir. Sizin fotoğraflarınızı çekip, düzenlemesi sağlanarak sonrası ile ilgili similatörden nasıl görüneceği ile ilgili ön görsel hazırlanıp ücret verilmektedir. Böylece operasyon öncesinde nasıl görüneceği ile ilgili de bilgi sahibi olursunuz. 

ekol hastanesi whatsapp HEMEN ARA
ekol hastanesi whatsapp WHATSAPP