posta

08 Nisan 2024

5 Yıldızlı Hizmet

5 Yıldızlı Hizmet

İzmir’de 17 yıldır sağlık alanında yatırımlar gerçekleştiren Ekol Sağlık Grubu Başkanı Op. Dr. Mehmet Baz, yurt dışından gelen hastalarının gün geçtikçe artığını söylüyor.

Devletin de sağlık turizmi alanındaki destek ve katkılarının önemli olduğunun altını çizen Baz, ayda binden fazla yabancı hastanın tedavi için Ekol Sağlık Grubu’nu tercih ettiğini belirtiyor.

Baz, “Birçok ülkeden teşhis, tedavi ve ameliyat hastalarını ağırlamaktayız. Pandemi döneminde İrlanda ve İngiltere’den dört kez özel uçakla her seferde 100’den fazla hasta getirdik. Yabancı hastalarımız aldıkları hizmetin kalitesini ‘5 yıldız’  olarak değerlendiriyor” bilgisini veriyor. 

Uluslararası Standartlarda 

Baz, şöyle devam ediyor: “Günümüzde sağlık turizmi ile ülkemize gelen hastalar hemen hemen her branş için geliyor. Başta obezite cerrahisi, metabolik cerrahi, burun estetiği, onkolojik ve jinekolojik kanser cerrahileri, estetik ameliyatları, saç ekimi, diş sağlığı, göz ameliyatları, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi ve ortopedi gibi birçok alanda hastalar ülkemizi tercih ediyor.

Sağlık turizmi yapan hastalar uluslararası standartlarda tedavi istiyor. Biz de çok sayıda uluslararası kalite standartı belgesinin yanı sıra tecrübeli hekimlerimiz ve son teknoloji yatırımlarımızla hizmet kalitemizi üst düzeyde tutuyoruz.

Yeni çıkan teknolojileri yakından takip ediyor, hastanemize getirerek başta bölgemiz olmak üzere sağlık turizmi ile şehrimize gelen tüm hastaların kullanımına sunuyoruz. Bu arada Ekol Hastanesi olarak hem yurt içi hem yurt dışı hastalarımız için kadın doğum kliniğini hizmete açtık.

Artık Ekol Hastanesi’nde tüm kalp ameliyatları, açık kalp cerrahisi, by-pass ameliyatları, ileri teknoloji ve kaliteli öğretim üyesi kadrosuyla yapılabilmektedir. Ayrıca anjiyo ünitemiz de hizmete girdi. Yurt dışından gelen hastalarımıza kalp ameliyatları da yapmaya başladık.”

ekol hastanesi whatsapp HEMEN ARA
ekol hastanesi whatsapp WHATSAPP