Opr. Dr. Sinan Uluyol

Opr. Dr. Sinan Uluyol

(KULAK BURUN BOĞAZ)

Opr. Dr. Sinan Uluyol

2009 yılında  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2014 yılında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ihtisasını tamamladı. 2015 yılında  KBB ve baş boyun cerrahisi  yeterlilik sınavını geçerek yeterlilik sertifikası almaya hak kazandı.  2016-2017 dönemi baş-boyun ve tiroid okulunu tamamlayarak sertifika almaya hak kazandı. Yerli ve yabancı dergilerde 30'un üzerinde makalesi, uluslararası ve ulusal toplantılarda 50’nin üzerinde sunumları mevcuttur.

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Rinoloji Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Yeterlik Kurulu, Avrupa Rinoloji Derneği (ERS) ve Yüz Plastik Cerrahi Derneği üyesidir.

Bademcik ve geniz eti ameliyatı, burun eti ve burun kemiği ameliyatı, Rinoplasti (estetik burun ameliyatı), Otoplasti (kepçe kulak ameliyatı), kulak zarı ve orta kulak cerrahisi, Endoskopik sinüs cerrahisi, Endoskopik DSR (göz yaşı kesesi ameliyatı), Yumuşak damak ve Horlama cerrahisi, Ses teli ameliyatı, Gırtlak kanser ameliyatı, Kulak Kemikçiği Kireçlenmesi (Otoskleroz) ilgi alanlarıdır.

Opr. Dr. Sinan Uluyol evli ve 1 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

DİĞER DOKTORLARIMIZ

Bu internet sitesi veri politikalarına uygun çerezler kullanır. Bu internet sitesine bakmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Detaylar için tıklayınız.
Kapat
HEMEN ARA